Реєстрація

Якщо Ти тут вперше і хочеш стати Учасником Клубу, заповни поля нижче.
  • Активація акаунта - останній крок!
  • Дякуємо за реєстрацію в Клубі Betterstyle.
  • Зараз потрібно підтвердити свою адресу електронної пошти, натиснувши на посилання нижче.
  • Посилання активації діє лише 15 хвилин.
zamknij
Згода на обробку персональних даних
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних компанією Betterstyle International Sp. z o.o. вул. 3 Мая, 8, будинок C2, 05-800 Прушкув. Акт від 10 травня 2018 року про захист персональних даних (зведений текст Journal of Laws 2019.1781, тобто від вересня 2019 року зі змінами, надалі іменувані далі "Акт", а з 25 травня також Регламент Європейського парламенту та Рада (ЄС) від 27.04.2016 про захист осіб щодо обробки персональних даних та про вільний рух таких даних, а також про скасування Директиви 95/46/ЄС (загальне положення про захист даних) (Журнал Законів ЄС L. від 2016 р. No 119, стор. 1) для цілей, пов’язаних із приналежністю до Клубу BetterStyle.

Надання даних є добровільним, проте обов’язковим для реєстрації у Клубі BetterStyle. Будь ласка, зверни увагу, що маєш право на доступ до власних персональних даних, право на їх виправлення та на контроль за їх обробкою. Згода може бути відкликана у будь-який час, через надсилання електронного листа на адресу kontakt@betterstyle.ua. Відкликання згоди не впливає на законність обробки, яка проводилася на підставі згоди до її відкликання.

Заповни особові дані

Створи пароль

Підказки щодо пароля

Згоду можна відкликати у будь-який момент, надіславши електронний лист на адресу
kontakt@betterstyle.ua

Адміністратором персональних даних є Betterstyle International Sp. z o.o. з офісом у м.Прушкув, за адресою вул. 3 Мая, 8 буд. C2, 05-800, Польща. Твої персональні дані можуть бути використані для реєстрації членства та діяльності у Клубі Betterstyle, а також для інших цілей, пов’язаних з умовами договору. Якщо буде надано відповідну згоду, Адміністратор опрацює Твої дані з метою маркетингу ТОВ Betterstyle International, а також дані можуть оброблятися з метою маркетингу продуктів та послуг Твого Спонсора та Представників - Спонсорів в ієрархії ТОВ Betterstyle International, в тому числі для аналітичних цілей та профілювання. Маєш право вимагати доступу до даних, виправлення, видалення, передачі або обмеження обробки та заперечення.

Якщо маєш будь-які питання або сумніви щодо безпеки та використання даних, будь ласка, сконтактуй з нами, надішли повідомлення на електронну адресу: kontakt@betterstyle.ua. Крім того, маєш право подати скаргу до контролюючого органу, якщо дані обробляються всупереч законодавчим вимогам. В Україні цим органом є президент Управління захисту персональних даних.

Детальніше: ТУТ

Будь ласка, заповни наведені вище поля, позначені зірочкою *